Tarptautiniai perkraustymai

Gyvenime būna situacijų, kai tenka viską pakeisti ir ieškoti naujų galimybių. O naujų galimybių paieškose tenka kraustytis iš vienos šalies į kitą. Tad jei sumąstėte kraustytis iš vienos gyvenamosios šalies į kitą ir ieškote, kas galėtų saugiai ir patikimai pristatyti Jūsų užgyventą turtą iš Lietuvos į Daniją, Vokietiją, Olandiją, Belgiją arba iš šių šalių į Lietuvą, rinkitės GreitiEuropoje.

GreitiEuropoje sėkmingai perkrausto iš vienos šalies į kitą jau ne vienerius metus. Patikėkite savo baldus, buitinę techniką, namų apyvokos reikmenis ir kitus Jums širdžiai brangius daiktus mums, nes esame lankstūs, galime pasiūlyti geriausią ir optimaliausią tarptautinio perkraustymo sprendimą, visose situacijose ieškome geriausių galimybių ir kompromisų.

Dėl kiekvieno konkretaus tarptautinio perkraustymo galimybių ir kainos tartis reikėtų paskambinus tel. +370 686 69100, +370 688 34888, +456 196 3615.

Norint pasinaudoti tarptautinio perkraustymo paslauga būtina:

  • Nustatyti gabenamų daiktų kiekį;
  • Informuoti, kiek bus didžiagabaričių daiktų ir kiek bus daiktų, supakuotų įvairiose pakuotėse;
  • Namų apyvokos reikmenis bei kitus nedidelius daiktus įpakuoti į patogias ir saugias gabenimui pakuotes (pvz. kartonines dėžes);
  • Privalumas jei turėtumėte didžiagabaričių daiktų ir/arba visų supakuotų daiktų nuotraukų, kurias galėtumėte pateikti tariantis dėl tarptautinio perkraustymo paslaugos.

Tik atsižvelgus į aukščiau nurodytus reikalavimus galėsime pasiūlyti geriausią tarptautinio perkraustymo laiką bei kainą.